Püüame alati pakkuda Teile parimat teenindust ja meeldivat ostukogemust, postitame tellimuse alati esimesel võimalusel peale makse laekumist meie pangakontole.

Veebipoe Disainisahver.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Disainisahver OÜ (registrikood 14129631) asukohaga Saukse, Kadrina vald Lääne-Virumaa.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo


Müügitingimused kehtivad  Veebipoest kaupade ostmisel.
DisainiSahver OÜ veebipoes müüdavate toodete hinnad sisaldavad 20% käibemaksu ning on toodud eurodes. Toodete hinnad ei sisalda kohaletoimetamiskulusid. 

Kohaletoimetuskuludeks saab Klient valida endale sobiva postiteenusepakkuja ostu vormistamisel, kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Postikulu hinnad sisaldavad käibemaksu.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Kauba kättetoimetamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida kuidas soovite kauba kätte saada. Võimalikud variandid on Smartpost või Omniva pakiautomaat . Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Ekraanile kuvatakse tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arveldusarvele.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.   Peale tellimuse tasumist postitame kauba 3 tööpäeva jooksul.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.


Toote tagastamine

Teil on õigus kaup tagastada või ümber vahetada samaväärse hinnaga toote vastu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav või ümbervahetatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata. Kauba tagastamisega seonduvad kulud tasub tellija. Müüja tagastab tellijale ostust taganemise korral kauba eest tasutud hinna hiljemalt 14 päeva jooksul.